mobirise crack

Gizlilik İlkeleri

RingPara Gizlilik İlkeleri

Ringpara uygulaması,Ringpara Mobil İletişim Bilgi Teknolojileri Reklam Ticaret Anonim Şirketi tarafından geliştirilmiştir.
 
Bu gizlilik ilkeleri Ringpara tarafından, Ringpara’nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler ringpara.com web sitesi ve ringpara android uygulaması üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. 

Üye olurken, kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi vs.), demografik bilgilerini (yaş, yaşadığı şehir, eğitim durumu vs.) girmelidir.


Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. 

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.
 Demografik bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sistemimizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Ayrıca reklamveren ortaklarımızla veya müşterilerimizle,adınızın,kimliğinizin ve iletişim bilgileriniz gizli tutularak diğer bilgileriniz,sistemde ki diğer üyelerimizle birlikte gruplandırılarak, raporlandırmalarda kullanabilinir.

RingPara

2018 Tüm hakları
RingPara A.Ş.’de saklıdır.